Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost

  • 34 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Goście Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost Warszawa o powierzchni 34 m² mogą szybko dostać się do Pałacu Prezydenckiego, który leży w prawie 4 km.

W Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost goście znajdą suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości zmywarka, oddzielna toaleta i prysznic.

Obiekt noclegowy oferuje wyposażoną kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

Apartament położony jest w dzielnicy Mokotów, około 10 min jazdy od Muzeum Powstania Warszawskiego. Pałac Belwederski znajduje się w odległości niedaleko od 1-pokojowego apartamentu noclegowego. Jedynie 1 km do przystanku autobusowego Hanczy 01.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost Warszawa
Zakrzewska 8 SuperApart - near Łazienki Królewskie
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Zakrzewska 8 SuperApart - near Łazienki Królewskie

6.0
Przyjemny 2 opinie
513 m od nieruchomości
Lumina bright apartment near Łazienki Królewskie
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lumina bright apartment near Łazienki Królewskie

9.4
Wspaniały 13 opinii
542 m od nieruchomości
Compact Studio With Air Conditioning In Warsaw By Noclegi Renters
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Compact Studio With Air Conditioning In Warsaw By Noclegi Renters

10
Wyjątkowy 1 opinia
824 m od nieruchomości
USD 67 USD 60
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    10 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Śródmieście
    3,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost dostępny jest za darmo.
    • Czy Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost akceptuje zwierzęta?
      Niestety Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie jest kuchnia?
      W apartamencie goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    10 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Śródmieście
    3,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Royal Route Marvelous Apartment By Bookinghost Warszawa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij